Kviečiame dalyvauti socialinėje akcijoje „Ženk Nerūkęs“

  • Paskelbė : Info
  • Paskelbta: 2022-04-20
  • Kategorija: Aktualijos

Kviečiame dalyvauti socialinėje akcijoje „Ženk Nerūkęs“

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTAKD), kviesdamas minėti Pasaulinę dieną be tabako bei atkreipdamas dėmesį į tai, kad šie metai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje paskelbti „Jaunimo metais“, gegužės 2-30 dienomis organizuoja socialinę akciją „Ženk Nerūkęs“.

 

Kodėl verta dalyvauti „Ženk Nerūkęs‘‘ akcijoje, skirtoje Pasaulinei dienai be tabako?

Kviečiame mokinius, jų tėvus, mokytojus, vaikų ir jaunimo dienos centrų auklėtinius, socialinius pedagogus ir psichologus, pagalbos mokiniui bei visuomenės sveikatos specialistus, atvirų jaunimo centrų bei atvirų jaunimo erdvių darbuotojus, specialistus, dirbančius su jaunimu bei jaunimo reikalų koordinatorius, ir visus kitus, kartu ir kiekvieną atskirai, neabejingus gyvenimui „be dūmų“, aktyviai dalyvauti Departamento organizuojamoje akcijoje.

„Ženk Nerūkęs“ dalyviais gali būti kiekvienas! Kviečiame rinktis gyvenimą „be dūmų“ bei smagiai žingsniuoti, praleisti laiką su draugu, šeimos nariu ar augintiniu, renkant žingsnius ir neskaičiuojant minučių. O jei taip jau atsitiko, kad jau turite priklausomybę, tai gali būti proga pabandyti ją iškeisti į naują ir sveikesnį įprotį.

Kiekvienas, dalyvaudamas akcijoje, turės galimybę laimėti įvairių prizų: kelionės krepšius, gertuves, ausines, kuprines ir kitus prizus. Taip pat kiekvieną savaitę rinksime savaitės ėjiką bei akcijos pabaigoje - daugiausiai žingsnių per akciją nužigsniavusį apdovanosime specialiu prizu.

Lai tai bus maža paskata, įkvėpimas žengti sveikesnio rytojaus keliu.

 

Kaip dalyvauti:

Išankstinė registracija socialinėje akcijoje „Ženk Nerūkęs“ jau pasidėjo ir vyks prisijungus per mobiliąją programėlę „#walk15“:

  • Parsisiųskite programėlę „#walk15“ spustelėję čia.
  • Spauskite „taurės“ ikoną.
  • Prisijunkite prie iššūkio „Ženk Nerūkęs“ ir eikite!

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos