Įvyko pirmasis šiais metais Vilniaus rajono savivaldybės šeimos tarybos posėdis

  • Paskelbė : Info
  • Paskelbta: 2021-01-21
  • Kategorija: Aktualijos

Įvyko pirmasis šiais metais Vilniaus rajono savivaldybės šeimos tarybos posėdis

2021 m. sausio 12 d., trečiadienį, įvyko pirmasis šiais metais Vilniaus rajono savivaldybės šeimos tarybos posėdis, kurio metu buvo numatyta didinti teigiamą visuomenės požiūrį į šeimą. Posėdyje taip pat aptartas Šeimos tarybos 2021 metų veiksmų planas.

Šeimos taryba, kaip ir kasmet, sieks, kad šeimai palankios aplinkos kūrimas taptų prioritetine veiklos sritimi, o toliau viskas priklausys nuo mūsų visų iniciatyvos, norų ir įgyvendinamų veiklų.

Posėdžio metu aptarta su kokiais sunkumais, iššūkiais ir problemomis susiduriama karantino metu, ar pagalba Vilniaus rajono savivaldybės gyventojams teikiama kokybiškai. Pastebėta, kad svarbiausia yra nepertraukiamas socialinių paslaugų teikimas pažeidžiamiausioms grupėms, t. y. socialinę riziką patiriančioms šeimos bei jų vaikams, vyresnio amžiaus asmenims, žmonėms, turintiems negalią karantino laikotarpiu.

2020 m. buvo sukurta Vilniaus rajono savivaldybės Šeimos tarybos „Facebook“ paskyra, kurioje keliama informacija, susijusi su Šeimos tarybos veikla. Posėdžio metu buvo aptarta, kaip padaryti minėtą paskyrą įdomią, svarstoma, kokią informaciją skleisti, kuri pritrauktų ir sudomintų gyventojus. Taip pat buvo apibrėžtos tolimesnės darbo gairės, galimos posėdžių temos ir kiti aktualūs klausimai.

Šeimos taryba planuoja į posėdžius rinktis vieną kartą per ketvirtį. Kitas Vilniaus rajono savivaldybės šeimos tarybos posėdis planuojamas 2021 m. balandžio 13 d.

Šeimos tarybai svarbus kiekvienas pasiūlymas, iniciatyva, iškelta problema, todėl visus Vilniaus rajono gyventojus, turinčius idėjų, pastabų Šeimos tarybos veiklos klausimais kviečiame kreiptis į Šeimos tarybos pirmininkę Kristiną Malinovską, tel. (8 5) 275 56 15, mob. +370 67014236 arba el. paštu kristina.malinovska@vrsa.lt.

Šeimos tarybos tikslas – padėti įgyvendinti savivaldybės funkcijas, kuriant šeimai palankią aplinką savivaldybėje ir stiprinti bendradarbiavimą tarp savivaldybės institucijų ar įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų (NVO), dirbančių su šeimomis ar joms atstovaujančių. Šeimos tarybos sudėtis suformuota iš keturiolikos aktyvių, kūrybingų ir veiklių asmenų, tarp kurių ir savivaldybės institucijose dirbantys specialistai, ir nevyriausybinių organizacijų nariai.

Daugiau informacijos apie Šeimos tarybos sudėtį, nuostatus ir kt. dokumentus galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės puslapyje, Socialinės paslaugos šeimai ir vaikui skiltyje „Šeimos taryba“.

Asiociatyvi nuotrauka www.pixabay.com

www.vrsa.lt informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos