Karantinas pozityviai: sveikinimai ir linkėjimai bekontakčiu būdu

  • Paskelbė : Info
  • Paskelbta: 2020-12-10
  • Kategorija: Aktualijos

Karantinas pozityviai: sveikinimai ir linkėjimai bekontakčiu būdu

Lietuvą užklupęs koronavirusas pakeitė daugelio žmonių gyvenimą, tačiau net ir karantino metu svarbiausia išlaikyti gerą nuotaiką ir nepamiršti bendravimo su vienas kitu.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos Vilniaus pasienio rinktinė, vykdydama bendradarbiavimo planą tarp Vilniaus rajono savivaldybės, kartu su Vilniaus rajono socialinių paslaugų centru įprastai tradiciškai kiekvienais metais prieš pat Šv. Kalėdas lankydavo sunkiai besiverčiančius senolius, vienišus asmenis, daugiavaikes šeimas. Prie akcijos visuomet prisijungdavo ir Jaunojo pasieniečio būrelio nariai, kurie savo apsilankymais ne tik džiugindavo vienišus stokojančius žmones, bet ir padėdavo atlikti įvairiausius ūkio darbus.

Šiemet, deja, dėl šalyje paskelbtos ekstremalios situacijos, nepavyko akcijos pakartoti įprastu formatu. Vilniaus pasienio rinktinė, bendradarbiaudama su Vilniaus r. švietimo įstaigomis, pasiūlė gražią iniciatyvą – vaikams pagaminti Kalėdinius atvirukus su jų išrašytais sveikinimais viduje.

Trečiadienį bekontakčiu būdu atvirukai pristatyti socialinių paslaugų centro darbuotojams, kurie su tradiciniais lauknešėliais perduos juos globojamiems asmenims.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, vienas iš būdų parodyti pagarbą yra atvirukas – užrašytas ranka, šiandien tai vertybė ir būdas dalintis šiluma.


www.pasienis.lt informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos