Dovanos daugiavaikėms mamoms – iš pasieniečio rankų

  • Paskelbė : Info
  • Paskelbta: 2020-01-30
  • Kategorija: Aktualijos

Įvairi socialinė veikla VSAT Vilniaus pasienio rinktinei – ne naujas reiškinys. Rinktinės pareigūnai ir darbuotojai nuolat nori padėti sunkiau gyvenantiems, nors ir „žengdami nedideliais žingsniais“.

Antradienį Vilniaus pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnas R. Meidus ir viešųjų ryšių specialistė D. Sabaliauskienė kartu su Vilniaus rajono socialinių paslaugų centro socialine darbuotoja R. Seniut lankėsi Vilniaus r. Bezdonių kaime pas daugiavaikes šeimas.

Gerumo akcijos įgyvendintojai aplankė trejetą sunkiai besiverčiančių daugiavaikių šeimų. Visiems aplankytiesiems įteikti maisto produktai ir dovanos. Tokios akcijos tikslas – ne tik pradžiuginti Vilniaus rajono gyventojus maisto lauknešėliais (kuriais kruopščiai pasirūpino Vilniaus pasienio rinktinės atstovai ir centras), bet ir pabendrauti, pabūti kartu.

Nešini maišais, sklidinais dovanų, svečiai beldėsi į seniūnijos gyventojų namus, linkėdami sveikatos ir norų išsipildymo. Kiek aplankytų namų – tiek istorijų. Gerumo ir dėmesio sujaudintos daugiavaikės mamos ypatingai džiaugėsi atvykusiais svečiais ir maloniais pokalbiais prie arbatos puodelio, o akcijos dalyviai džiaugėsi matydami laimingus, nors ir gyvenimo nepriteklių išvargintus, žmonių veidus.

Vienoje šeimoje buvus namie dviem sergantiems devintokams, bendruomenės pareigūnas pravedė šiltą ir tolerantišką prevencinę paskaitą, daugiau papasakojo apie pasieniečio darbą.

Vilniaus pasienio rinktinės atstovai nuoširdžiai dėkoja Vilniaus rajono socialinių paslaugų centrui už nuoširdų bendradarbiavimą.

www.vrsa.lt informacija

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos